II LO Sandomierz
Sobota, 18.09.2021
Nawigacja
Matura 2021
  Info dla maturzystów

Rekrutacja
  Rekrutacja
  Oferta
  Profil mat-fiz
  ‍Profil biol-chem
  Profil humanistyczny
  Plakat 2021/2022

Szkoła dzisiaj
  Covid-19
  Festiwal Piosenki Angielskiej
  Dzieje Sandomierza - konkurs
  Podziękowania
  Podręczniki
  Dokumenty
  Dyrekcja
  Grono pedagogiczne
  Pracownicy administracji
  Stowarzyszenie AiS
  Samorząd
  Plan lekcji
  Platforma
  Spotkania z absolwentami
  Biblioteka
  Opieka lekarska i stomatologiczna

Informacje dla Rodziców
  e-Dziennik
  Szkolny Program Profilaktyki
  Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych
  Opieka zdrowotna

Rada Rodziców

Historia
  Historia szkoły
  Kadra wszech czasów
  Dyrektorzy
  Zjazdy Absolwentów
  70-lecie II Liceum (zjazd)

Absolwenci
  1951-1960
  1961-1970
  1971-1980
  1981-1990
  1991-2000
  2001-2010
  2011-2020
  2021-2030

Uczniowie
  Klasy I
  Klasy II
  Klasy III

Sukcesy
  Olimpijczycy szczebla centralnego
  Konkursy matematyczne i fizyczne
  Konkursy humanistyczne
  Konkursy językowe
  Olimpiady historyczne
  Konkursy historyczne i WOS
  Konkursy z przedsiębiorczości
  Konkursy PO i EDB
  Osiągnięcia sportowe
  Inne

Galerie

Inne
  Hymn
  Redakcja
  Księga gości

Chór "Kościuszko"
  O nas
  Aktualności
  Historia
  Repertuar
  Galeria
  W MEDIACH
  Informacje
  Kontakt
  Próby
  Archiwum

Archiwum

Memoriał
Facebook
Oficjalny profil szkoły
RODO
Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od dnia 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegóły do pobrania TUTAJ
Dzieje Sandomierza
Konkurs historyczny - "Dzieje Sandomierza" - wyniki:

NAGRODA GŁÓWNA

PATRYCJA GRZYBAŁA SP nr 4 - FILM

I MIEJSCE

BARTOSZ DROBIAZG - II LO - FILM
PATRYCJA WIECZORKOWSKA -II LO PREZENTACJA
JULIA KOLERA SP w Łukawie - FILM
KAMIL GAJEK SP nr 4 - PREZENTACJA

II MIEJSCE

WERONIKA KOLERA II LO - PREZENTACJA
NATALIA LIPIEC SP w Dwikozach - FILM
KACPER CHUCHMAŁA SP nr 4 - PREZENTACJA

III MIEJSCE

GABRIELA KOLASIŃSKA II LO - PREZENTACJA
SYLWIA RĘDZIAK SP w Darominie - PREZENTAJA

WYRÓŻNIENIE

BARTŁOMIEJ PRZYŁUCKI II LO - FILM

ANNA MISIOR SP w Dwikozach - PREZENTACJA


Konkurs historyczny - "Dzieje Sandomierza"

Do pobrania:
Regulamin : pobierz
Harmonogram: pobierz
Zgłoszenie: pobierz
Zgoda ucznia na przetwarzanie danych osobowych: pobierz

Wszystkie powyższe dokumenty w postaci DOC spakowane do ZIP: pobierz

 


 

Lista osób zakwalifikowanych do DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU ,,DZIEJE SANDOMIERZA"

I. Uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych powiatu sandomierskiego:

1. Chmiel Wiktoria - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych ,,Puławiaków" w Górach Wysokich.
2. Chuchmała Kacper - Szkoła Podstawowa nr4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu.
3. Gajek Kamil - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
4. Gawron Maria - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Dwikozach.
5. Godek Anna - Szkoła Podstawowa w Górach Wysokich.
6. Grabowska Karina Maria - Szkoła Podstawowa w Darominie.
7. Grzybała Adam - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
8. Grzybała Patrycja - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
9. Janasz Wiktoria - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
10. Kisińska Wiktoria - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
11. Kolera Julia - Szkoła Podstawowa w Łukawie.
12. Lipiec Natalia - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
13. Maj Weronika - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
14. Misior Anna - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
15. Pawelczyk Aleksandra - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
16. Pietruszka Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
17. Rędziak Sylwia - Szkoła Podstawowa w Darominie.
18. Rosowska Julia - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
19. Sadaj Gabriela - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
20. Skubida Aleksandra - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
21.Stępień Zuzanna - Szkoła Podstawowa w Darominie.
22. Strojewski Patryk - Szkoła Podstawowa w Dwikozach.
23. Tenderowicz Hanna - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
24. Wrzosek Julia - Szkoła Podstawowa w Górach Wysokich.
25. Zielińska Joanna - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.
26. Żmuda Julia - Szkoła Podstawowa nr4 w Sandomierzu.

II. Uczniowie szkół ponadpodstawowych powiatu sandomierskiego:

1. Kuczyński Tomasz - II Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu.
2. Kolasińska Gabriela - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.
3. Wieczorkowska Patrycja - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.
4. PrzyłuckiBartłomiej - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.
5. Drobiazg Bartosz - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.
6. Kolera Weronika - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.
7. Góral Nikola - II Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu.

O nas
II Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki


ul.Mickiewicza 9
27-600 Sandomierz
tel.fax 0-15-832-22-45
listy@2lo.sandomierz.pl

REGON: 292455961
NIP: 864-12-02-782

Konto Rady Rodziców II LO: NOWY NUMER KONTA !
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
93 9429 0004 2001 0006 8853 0001



Cytat...
Gdy głupi milczy, za mądrego poczytany bywa.
Salomon
Certfikaty
img_20180521_090903_t1.jpg img_20180521_090923_t1.jpg cert walka z rakiem17.18_t1.jpg cert walka z rakiem18.19_t1.jpg certsave_20191216_092016_t1.jpg

Sponsorzy


SKS
7967200 Unikalnych wizyt